+421 917 634 313

maros.matej300@gmail.com

+421 917 634 313

maros.matej300@gmail.com

TERRACOTTA VILLAS v Uluwatu na ostrove Bali: Kde sa luxus stretáva s pokojom.

 • 373 000 €

TERRACOTTA VILLAS v Uluwatu na ostrove Bali: Kde sa luxus stretáva s pokojom.

 • 373 000 €

Popis

Objavte podstatu luxusu v Terracotta Villas , exkluzívnom útočisku v Uluwatu na ostrove Bali. Tieto úžasné 3 – spálňové vily hladko spájajú balijskú architektúru s moderným luxusom. Vďaka stropom s dvojitou výškou tieto vily pozdvihnú váš zážitok z bývania do nových výšin a sľubujú útočisko, kde sa pokoj snúbi so sofistikovanosťou.

Vlastnosti vily:

Vstúpte do sveta rafinovanosti s otvorenou kuchyňou, ktorá je hladko integrovaná s obývacou izbou. Užite si súkromie dvoch vlastných kúpeľní s vaňou, ďalšej kúpeľne pre hostí a možnosti výberu medzi čiastočne zariadeným alebo kompletne zariadeným interiérom. Oddýchnite si na strešnej terase, ktorá ponúka úchvatný výhľad na sviežu džungľu a vzdialené more.

Súkromná oáza s bazénom a záhradou:

Ponorte sa do pokoja vášho súkromného bazéna (25 m2), ktorý je obklopený sviežou záhradou, ktorá vytvára pokojnú oázu. Každý prvok vily Terracotta je navrhnutý tak, aby ladil s prírodnou krásou, ktorá ho obklopuje.

Exkluzívne vybavenie:

Cíťte sa bezpečne so špeciálnym bezpečnostným stĺpikom, kamerovým systémom a vŕtanou studňou, ktorá zabezpečuje stály prísun vody. Terakotové vily sú dôkazom vysokokvalitnej konštrukcie, starostlivo navrhnuté medzinárodne uznávanými architektmi z Estudio Montevideo a postavené známymi miestnymi dodávateľmi.

Perfektne umiestnené:

Preskúmajte pôvab Uluwatu s terakotovými vilami, ktoré sú strategicky umiestnené len pár minút od najúchvatnejších pláží Bali a výnimočných surfovacích prestávok. Len 7 minút jazdy autom si oddýchnite na piesku pláže Dreamland alebo si vychutnajte úchvatný výhľad z plážového klubu El Kabron. Pláž Bingin, preslávená kultúrou surfovania, láka za krátkych 10 minút jazdy, zatiaľ čo pohodová atmosféra pláže Balangan, ktorá je známa svojimi úžasnými západmi slnka, čaká len 12 minút jazdy.

Terracotta Villas ponúkajú nielen blízkosť k týmto prírodným zázrakom, ale aj ľahký prístup k pulzujúcim kaviarňam, vynikajúcim možnostiam stravovania a pohodlným supermarketom. Zažite podstatu Uluwatu, obklopeného úžasnou krajinou a plážami svetovej triedy, vytvárajúc obohacujúci každodenný životný štýl

Možnosti prenájmu:

Prispôsobte svoju investíciu možnosti prenájmu na 31 alebo 41 rokov, ktoré poskytujú flexibilitu a dlhodobú istotu. 

Veľkosti a cena:

Rozloha pozemku: 240 m2

Veľkosť budovy: 245 m2 (vrátane 35 m² dvojitého stropu)

Cena: od 373000 EUR

Dokončenie a ďalšie:

Očakávajte dokončenie tohto výnimočného projektu v novembri 2024. Terakotové vily predstavujú vzácnu zmes sofistikovanosti, priestrannosti a prírodného pôvabu Uluwatu, ktoré ponúkajú jedinečný životný štýl pre tých, ktorí hľadajú vrchol života na Bali.

Kontaktujte nás na tel. čísle: 0917 634 313 alebo na info@realestatebali.com a vydajte sa na cestu rafinovaného bývania v Terracotta Villas, kde každý detail je dôkazom luxusu a pokoja.

Celú našu ponuku nájdete na mrealestatebali.com, matejreal.sk.

Detaily

Updated on 13 februára, 2024 at 8:58 am
 • Cena: 373 000 €
 • Property Size: 245
 • Land Area: 240
 • Obývačky: 3
 • Izby: 4
 • Kúpeľne: 3
 • energie: elektrina 220/380, plyn, voda
 • počet wc: 3

Compare listings

Compare
matejreal
 • matejreal